باران باران باران

با سلام در میانه تیر ماه ١٣٨٧ از رشت پاییزی.باور کنید در ٢۴ ساعت گذشته رشت بیشتر پاییزی بود تا تابستانی!!شاید هم زمستانی!من که مانده ام معطل که با اینهمه باران ایا می توان امسال را حداقل در گیلان سال خشکی بدانم.ولی از حق نباید گذشت که در زمینه ارائه نظرات شما بسی خشکسالی رخ داده است.اقا و خانم چرا نظر نمی دهید؟

در میان اخبار زیستمحیطی اتش سوزی جنگلهای کالیفرنیا و نشست هشت کشور صنعتی در ژاپن و تصمیم سازی های کلان ر صدر گزارشات بین المللی قرار دارد . در داخل کشور نیز :

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران(هنر)، این نمایشگاه که در گالری شماره 2 این فرهنگسرا دایر است کار گروهی از استادان و دانشجویان هنرمند در رشته های مرتبط با علوم زمین است.
این نمایشگاه برای نخستین بار در سطح کشور به ابتکار پایگاه داده های علوم زمین کشور در مسابقه ای با همین عنوان برگزار شده بود.
در مهر ماه سال گذشته بیش از سه هزار قطعه عکس از سراسر کشور توسط عکاسان و زمین شناسان به دبیرخانه همایش ارسال شد که از این تعداد 70 اثر بعنوان برگزیده انتخاب شدند.
راستی تا یادم نرفته یاد اوری کنم سخنرانی دکتر ساعتچی از کشور امریکا تحت عنوان جنگلهای گرمسیری در سالن دانشکده منابع طبیعی دانشگاه گیلان در روز یکشنبه هفته دیگر ٢۴ تیر بر گزار می شود.
/ 0 نظر / 2 بازدید