جشنواره "غذا و گردشگری" در مجموعه نیاوران تهران برگزار می شود

سلام از رشت امروز بارانی!خوب و خوش باشید!امروز روز جهان گردی و گردشگری است. بعلت مشکلات مالی مردم ما شاید سفر هر ساله خود به مشهد را فراموش کرده اند ولی صحبت در این زمینه باز هم واجب است.در اثر توجه به این افق شاید زمینه اشتغال هم ایجاد گردد. خبری داریم در نوع خود جالب در این مورد:

جشنواره بین المللی "غذا و گردشگری" همزمان با عید سعید فطر و به مدت چهار روز در مجموعه تاریخی فرهنگی نیاوران تهران برگزار می شود. این جشنواره در راستای تعامل میان غذا و گردشگر به منظور توسعه و رونق صنعت گردشگری کشور اجرا می شود. این جشنواره در فضای باز و زیبای مجموعه تاریخی نیاوران و با ارائه غذاهای اصیل و سنتی ایران زمین برگزار می شود. در جشنواه غذا و گردشگری مجموعه های رستورانی از کشورهای هند، لبنان، ایتالیا، تایلند، ترکیه، مالزی، چین و اندونزی شرکت دارند. استان های خراسان رضوی، کرمانشاه، آذربایجان شرقی، فارس و گیلان بیشترین حضور را در این جشنواره دارند. جشنواره بین‌المللی "غذا و گردشگری" از روز عید سعید فطر و به مدت چهار از ساعت 9 تا 19برای بازدید عموم علاقه مندان در مجموعه نیاوران برپاست. 
 فکر می کنید تعداد غذاهای ملی و محلی ایرانیان چقدر باشد؟باور کنید وقتی خودم هم شنیدم برایم عجیب بود:در ایران بیش از دو هزار و 500 نوع و گونه غذای محلی و ملی وجود دارد.
در اخر توانستم عکس کمک طلبی کمیته امداد در خصوص افراد یتیم آنهم به صورت علنی در میدان شهر رشت را گیر بیاورم......
/ 0 نظر / 7 بازدید