دستگاه گرده‌گیر خودکار زنبور عسل

با سلام و ارزوی بهترین ها برای همه دوستان قدیم و جدید وبلاگ!خوب وخوش هستید.در ایران فردا مقارن است با روز پدر.شاید وبلاگ های دیگر بسیار گیرا تر و موثر تر به این مقوله پرداخته باشند ولی برای خالی نبودن عریضه می گویم:بهتر است یاد مان باشد بسیاری از ذهنیت ها ی ما در زندگی روزمره میراث پدر ان مان است بهتر است به انها همانند اعتقادمان احترام بگذاریم.بهانه جایز نیست....

خبر امروز در مورد زنبوران عسل است.بوسیله زنبوران عسل علاوه بر تولید عسل باغداران ما نیز در تولیدات میوه موفق تر خواهند بود:

علی حیدری، مدیرعامل شرکت سازنده این دستگاه درباره این دستگاه گفت: این دستگاه با یک سیستم مرکزی دو زمانه می‌تواند حداقل 100 دستگاهی که بر روی 100 کندو نصب است را کنترل و حمایت کند. وی افزود: زمان به کارگیری این دستگاه یک ساعت در صبح است و بعد از آن ورودی دستگاه بطور خودکار مسدود می شود.

حیدری در بیان اهمیت این اختراع گفت: پیش از این زنبورداران مجبور بودند با صرف ساعت‌های متوالی و با زحمت فراوان عمل گرده‌گیری را انجام دهند، اما این دستگاه خودکار گرده را در فصل گرده‌گیری (بهار و تابستان) بدون زحمت و با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن در ساعتی معین انجام می‌دهد.

مجری این طرح با بیان اینکه سودآوری محصول گرده گیری بیش از تهیه عسل با این حال عملیات سنتی گرده‌گیری مشکلات زیاید برای زنبورداران در پی دارد، ادامه داد: پزشکان گرده عسل را برای آرامش روانی و قوت جسمانی بسیار مفید می‌دانند، به طوری که گرده همیشه مورد استقبال و استفاده متخصصان و فروشندگان گیاهان دارویی است.

وی با بیان اینکه با اختراع و به کارگیری این دستگاه، ایران به یکی از صادر کنندگان گرده زنبور عسل تبدیل می‌شود، گفت: اتحادیه زنبورداران و متخصصان زبده زنبوردرمانی از این طرح استقبال فراوانی کرده‌اند، چرا که این محصول نمونه داخلی و خارجی ندارد و می تواند برای حداقل 200 نفر اشتغال‌زایی کند.  اقا کارافرینی چیز عجیبی نیست!باور کنید شما نیز می توانید در امور عادی زندگی خود تغییری هر چند کم بدهید و باعث کارافرینی شوید.امتحانش مجانی نه ولی اسان است...

 

/ 0 نظر / 3 بازدید