صلح سبز" خواستار سرمایه گذاری در انرژیهای تجدید شونده شد

با سلام از رشت امروز آفتابی!مسئله انرژی در این روز ها بعلت اقتصاد هر روز حادتر می شود.در میان همه در فکر انرژی های پاک هستند.:

به نقل از روزنامه فیگارو، سازمان "صلح سبز" روز دوشنبه در بیانیه ای اشاره کرد: یک چنین صعنت نوظهوری قادر خواهد بود نیمی از برق مورد نیاز جهان را تامین کند، ضمن اینکه 18 تریلیون دلار از هزینه های نسلهای آینده صرفه جوئی خواهد شد.
از دیگر مزایای این صنعت ، حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از گرمایش کره زمین است .
طبق اعلام "صلح سبز"، سرمایه گذاری در امر حفاظت از شرایط جوی از حیث اقتصادی زودبازده است، به ویژه آنکه فرآیند مبارزه با تغییرات جوی بشدت مورد اعتراض قرار دارد و از سوئی نیز جهان تحت تاثیر بحران مالی جهانی است .
"اولیور شفر" مدیر شورای اروپایی انرژیهای تجدید شونده که از تنظیم کنندگان این گزارش تحقیقاتی است، گفت: بازار جهانی انرژیهای تجدید شونده می تواند تا سال 2050 همسطح کنونی انرژی فسیلی جهان شود.
در زمان حاضر بازار انرژی های تجدید پذیر سالانه 70 میلیارد دلار درآمد دارد و هر سه سال یک بار این درآمد دو برابر افزایش می یابد. به دلائل اقتصادی ، انرژی های تجدید شونده مانند نفت همچنان قابل رقابت با انرژیهای موجوذ هستند و هیچ مانع تکنیکی بر سر این راه وجود ندارد.

بخش غذایی وبلاگ بسیار مورد علاقه بینندگان است.به همین علت در اینجا عکسی جالب ببینیم.:

/ 0 نظر / 3 بازدید