سنگاپور در مسیر تبدیل به مرکز انرژی پاک قرار دارد

با سلام به همه دوستان عزیز و سبز اندیش!روز آفتابی٢٣ آذر ماه را آغاز نمودیم.پنچ شنبه و جمعه در گیلان بسیار باران بارید و کوهستانها هم پوشیده از برف شده است.روزهای سرد نیمه دوم سال با گرم شدن بازار انرژی در دنیا مقارن بود.روسیه سفید مانند سال گذشته اخطارهای بدی به اروپا می دهد!تحقیق در این خصوص هر روز بیشتر می گردد.خبر امروز در مورد انرژی های پاک است:

به گزارش روز جمعه خبرگزاری چین (شینهوا)، در سنگاپور صنعت انرژی پاک متشکل از مجموعه ای از منابع انرژی و سیاستها همچون انرژی خورشیدی، انرژی باد، باتریهای سوختی، بهینه سازی مصرف و تجارت کربن می باشد. بر اساس این گزارش کارشناسان اعتقاد دارند تولید انرژی پاک یکی از اهداف سنگاپور برای تنوع دادن به منابع انرژی خود است. در حال حاضر بیش از 80 درصد برق مصرفی سنگاپور توسط نیروگاه های گازی تولید می شود.
بر اساس دورنمای تدوین شده برای بخش انرژی این کشور انتظار می رود بخش تولید انرژی پاک سنگاپور تا سال 2015 میلادی با تولید بیش از 7 هزار شغل جدید و نیز ارزش افزوده ای معادل 170 میلیون دلار سنگاپور همراه شود.

کشور سنگاپور محل فروش و عبور بیشترین قسمت نفت دنیا نیز هست!!!!این هم نمای از این کشور.مظهر این کشور همانند ایران شیر است.

 

 

/ 0 نظر / 3 بازدید